Aktuálně 50364 nabídek práce!

Nabídka práce: STAVEBNÍ KLEMPÍŘ-POKRÝVAČ-TESAŘ-IZOLATÉR, České Budějovice

Pozice:
STAVEBNÍ KLEMPÍŘ-POKRÝVAČ-TESAŘ-IZOLATÉR
Zaměstnavatel:
TECHO CB, s.r.o.
IČO:
25171381
Oblast (okres, kraj):
České Budějovice
Obor práce:
Stavebnictví
Nejnižší požadované vzdělání:
Odborné bez maturity
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
25000
Popis práce:

Požadujeme: řidičský průkaz sk. B, samostatnost, pečlivost, smysl pro detail a řemeslo, trestní bezúhonnost, logické myšlení, příjemné vystupování, aktivní přístup ke svěřeným úkolům.
Náplň práce: odborné a pečlivé provádění střešních plášťů šikmých i plochých střech; zaměřování staveb a konstrukcí; výroba a montáž střešních prvků; vedení interních výkazů prací.
Zam. výhody: firemní slevy, stravenky, zaškolení a vzdělávání.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky (po-pá, 7:00-15:30 hod.).

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Ing. Jakub Jasiak
Telefon:
387 222 147
Počet zobrazení inzerátu:
137×